Areng ja innovatsioonid.

Me töötame parfümeeria ja kosmeetikatoodete turul alates 2013 aastast, pakkudes parfümeeria ja kosmeetika laia assortimenti kaubandusmärgi Dry Dry all.

Käesoleval ajal on Ettevõttel eksklusiivne õigus müüa Dry Dry tervet parfümeeria- ja kosmeetikatoodete sarja tootjalt Balti territooriumil. Kiiresti ja kvaliteetselt toome me Dry Dry kohale Baltimaades, Euroliidu maades ja Ameerikas (*riikide täpne nimekiri on kättesaadav alajaotuses “Ostukorv”). Me töötame pidevalt oma toodangu kvaliteedi täiustamise nimel. Kogu vahendite sari on alati kättesaadav meie ametlikul kodulehel.

Meie eesmärgiks oli pakkuda turule tooteid, mis tooks inimeste ellu midagi helget, maagilist, ja peamine – mis vastaks iga ostja maitsetele ja vajadustele.

Oleme avatud koostööle

Meie ettevõte on huvitatud koostööst nii liidritega kosmeetika, farmaatsia ja meditsiinise kosmeetika segmendis, aga ka piirkondlike hulgi- ja jaemüügi firmade esindajatega.

Tõestatud efektiivsus

Dry Dry aitab sadadel inimestel võidelda kõige raskemate probleemidega, mis on seotud higieritusega. 2011. aastal viidi läbi kliinilised uuringud teemal -Kosmeetikavahendi Dry Dry efektiivsuse ja ohutuse tundmaõppimine-.

Uuringu tulemused näitasid:

Kosmeetikavahend Dry Dry on ohutu

Ei ole mürgine, koostisesse ei kuulu mürgiseid aineid

On efektiivne 5-7 päeva jooksul

Ei ole mürgine, koostisesse ei kuulu mürgiseid aineid