KKK

 • Kui pikakd kasutamiseks piisab 1 flakoonist DRYDRY Originaal?
  Igal inimesel on oma kasutamise kestvus. Keegi saab kasutada 7 kuud, kuid teine, kasutades oma vajaduste järgi, umbes 12 kuud. Keskmiselt saame rääkida 8 - 10 kuust.

 • Kas DRYDRY võib kasutada hommikul või päeval?
  EI! Higistamisvastane vahend võib kahjustada teie riideid. Kasutage DRYDRY vastavalt juhistele. DRYDRY kandke peale ainult ööseks, üks tund enne magamaminekut. Saladus peitub higistamisvastase vahendi õiges kasutamises. Procter & Gamble Beautyuuringud näitasid, et kui kasutada higistamisvastast vahendit hommikul ja õhtul või ainult õhtul, on see efektiivsem, kui seda kasutada hommikuti. Uurijad on tõestanud, et kasutades higistamisvastast vahendit ainult õhtul, on see efektiivsem kui kasutada higistamisvastast vahendit hommikul. Öösel on magades higistamine minimaalne ja seetõttu tungib vahend hästi pooridesse ning hakkab tõhusalt töötama.

 • Ma tegelen spordiga, käin iga päev trennis... kas higi eraldumise takistamine ei ole kahjulik?
  Higistamine spordiga tegelemisel – see on loomulik ja vältimatu protsess, mis on vajalik õigeks soojusregulatsiooniks ning jääkainete ja toksiinide kehast väljaviimiseks higipooride kaudu. 
  Kasutades DRYDRY, ei sulge Te kõiki keha poore, vaid takistate higi väljumist kindlates kohtades. Selle tulemusena saate Te kuivuse, mugavuse ja täieliku enesekindluse oma tegevustes. Valik on Teie!

 • "Torkimise" tunne peale kasutamist. Mis see on?
  Vahend DRYDRY ja temas sisalduvad komponendit ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Torkiv tunne (või muud tüüpi kerged ebamugavustunded) võivad esineda ainult tundliku nahaga inimestele esimese kahe või kolme kasutuskorra järel. Sellist tunnet võib täheldada, kui kantakse toodet määrdunud või märjale nahale. Vahendit tuleks kasutada pärast dušši ja kanda kuivale nahale.
  Seega pöörame Teie tähelepanu sellele, et vahendi kasutamise juhiseid on vaja rangelt järgida, siis saab DRYDRY Teid pikki aastaid efektiivsusega, ohutusega ning mugavusega rõõmustada!

 • Kas rasedad ja imetavad emad võivad seda kasutada? Kas nendel juhtudel on mingeid vastunäidustusi?
  Tootja ei anna selles küsimuses mitte mingeid soovitusi! Kui soovite nõustamist meie toote DRYDRY osas, pöörduge oma raviarsti poole. Omalt poolt võime öelda, et toote toksilisuse kohta on läbi viidud uuringud, mille kokkuvõtlik tulemus oli - toode DRYDRY on mittetoksiline!
  Siiski, kui võimalik, soovitame naisterahvastel sellisel imelisel ajal hoiduda mistahes vahendite kasutamisest!

 • Kui pärast pikaajalist DRYDRY kasutamist see lõpetada ja minna üle teisele deodorandile, kas higistamine ei muutu veelgi tugevamaks kui enne DRYDRY kasutamist?
  Deodorandid ainult varjavad higilõhna oma koosseisu kuuluvate erinevate lõhnaainete abil, kuid ei vähenda higistamist! 
  Kui DRYDRY pealt minna üle deodorantidele, siis enam seda tuttavat DRYDRY puhul iseloomulikku kuivuse ja mugavuse tunnet ei saavuta.

 • Kas DRYDRY ei põhjusta vähi arengut?
  Uuring, mis avaldati ajakirjas Journal of National Cancer Institute (JNCI) 16. oktoobril 2002.a. paljastas lõplikult internetis ringlevad kuulujutud, mis valelikult väitsid, et higistamisvastaste vahendite kasutamine võib põhjustada rinnavähki. Teadlased Fred Hutchinsoni vähiuuringute keskuses ja Washingtoni ülikoolis (mõlemad asuvad Seattles, Washington) tegid ulatuslikke uuringuid arvestades igat juhtumit eraldi (analüüsides võimalikke põhjusi, ajalugu, arengut). Saadud andmed võimaldasid teha kokkuvõtte: "Uuringute tulemused ei toeta hüpoteesi, et antiperspirandid suurendavad rinnavähi riski." Uurijad ütlevad, et "puuduvad tõendid" ja deodorantide kasutamisel ei ole haigestumisriski.
  Siiski tuleb märkida, et DRYDRY rõõmustaks meid oma efektiivsusega, resultatiivsusega, ohutusega ja kasutusmugavusega palju aastaid, on soovitav teha vahendite kasutamisel väikeseid vaheaegu (näiteks "aasta kasutamist – 1 kuu vaheaega").

 • Kas on märgatud mingeid kõrvaltoimeid, kui kasutatakse DRYDRY?
  Kõrvaltoimed võivad tekkida ainult siis, kui vahendit kasutatakse valesti.

 • Milline on DRYDRY efektiivsus kätele ja jalgadele?
  Toode DRYDRY on kavandatud kasutamiseks kaenlaalustel, peopesadel ja jalataldadel. DRYDRY on tõhus, kui seda kasutatakse kõigis nendes kohtades ja kui seda kasutatakse vastavalt juhendile.

 • Kas on mingeid vastunäidustusi toote DRYDRY kasutamisel?
  Vastavalt meie kliinilistele uuringutele, vastunäidustusi vahendi kasutamisel ei ilmnenud. 
  Kuid, kui võtta kuuma vanni, külastada sauna või tegeleda intensiivselt spordiga, siis DRYDRY ei kanta peale varem, kui üks tund pärast selliseid toiminguid.
  Omalt poolt me soovitame hoiduda vahendi kasutamisest:
  - Rasedatel ja imetavatel naistel;
  - Alla 16-aastastel lastel;
  - Inimestel, kellel on suurenenud tundlikkus toote koostisosade suhtes.

 • Kui vanalt võib alustada ja kas on võimalik kasutada DRYDRY kogu elu jooksul?
  Tootja ei anna selget vastust sellele küsimusele. Rootsis antud preparaati toodetakse ja turustatakse edukalt juba üle 30 aasta. See viitab sellele, et möödunud aja jooksul ei ole ilmnenud mingeid piiranguid DRYDRY kasutamise kestuse ja sageduse osas.
  Omalt poolt, aastal 2011, viidi läbi kliinilised uuringud grupi inimestega vanuses 18 kuni 65 aastat. Nende tulemuste põhjal võib julgelt rääkida DRYDRY kasutamisest eelnevalt mainitud vanuses!

 • Kas DRYDRY tekitab harjumust?
  Kui organismil tekib harjumus ja vahend kaotab toimevõime, siis ärge vahepeal 30 päeva vahendit kasutage. Kuu aega hiljem peaks DRYDRY toimevõime tagasi tulema!

 • Mul on pärast DRYDRY pealekandmist põletustunne (sügeleb, ebamugav kihelus). Mida teha?
  Üldjuhul tekib tugev ja jätkuv põletustunne siis, kui te ei järgi toote kasutamise juhiseid. 
  Kliiniliselt on tõestatud, et toode DRYDRY ja tema koostise komponendid ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Surin või põletustunne (või muu kerge ebamugavustunne) on lubatud ja on kooskõlas kasutusjuhendiga. Seda efekti võib täheldada tundliku nahaga inimestel (nendele võib soovitada kasutada Sensitive´i), seda ka juhtudel kui toodet kasutati niiskel või määrdunud nahal (mittevastavus kasutusjuhisele). 
  Juhul, kui põletustunne nahal kestab kaua, tuleb vahend naha pinnalt veega ära pesta ja määrida sellele kohale rahustavat kreemi. Uuesti võib vahendi kasutamist proovida mitte enne 24 tunni möödumist.

Kui te ei leidnud vastust meie saidil, siis küsige meie online ekspertide käest